Tanie bilety lotnicze i autokarowe

tel. 00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Tanie bilety autokarowe Guildford Strzegom

  • Logo autokarowe-bilety.com
Nowe szukanie połączenia

Poznaj ofertę polskich firm przewozowych żeby kupić bardzo tanio bilet Guildford Strzegom. W należącym do firmy MAX serwisie są do Państwa dyspozycji dwa nowoczesne systemy za pomocą których jest możliwość w dowolnej chwili obejrzeć aktualne linie autokarowe najlepszych firm oferujący przewozy międzynarodowe i kupić bilet autokarowy. Obsługa jest bardzo prosta aby wybrać system proszę kliknąć na przycisk czerwony Voyager i tutaj znajdują się takie firm : Interbus, Sindbad na hiperłącze niebieski przycisk i tutaj mamy : Polonia Transport, Deutsche Touring, Visitor.. Po wybraniu zostaną przedstawione aktualne połączenia na wyszukany kierunek Guildford Wielka Brytania - Strzegom Polska.

Bilet który u nas kupiłeś można w dowolnej chwili zamienić lub zwrócić (przejdź do odpowiedniej zakładki podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) należy wybrać system w którym dokonało się zakupu w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego to niestety dalsze koszty, z tej przyczyny prosimy dokładnie przejrzeć, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ile osób, typ biletu oraz pozostałe dane. Kupno biletu autokarowego powinno nie trwać dłużej niż kilka minut ostatni etap to wybranie sposobu płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail dostaną Państwo odsyłacz tzw. link, który trzeba otworzyć i wydrukować na działającej drukarce.

Bilet autokarowy Guildford Strzegom warto zobaczyć w dwóch wyszukiwarkach, każda firma przewozowa posiada różne ceny za bilet na tą samą trasę, tak więc należało by sprawdzić dokładnie ceny aby kupić najtaniej.

Na każde pytanie związane z biletami autokarowymi, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć, jest możliwość kontaktu telefonicznego na telefon umieszczony w górnej części strony lub wysłać maila na adres pocztowy bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpieczeństwa w trakcie dokonana zapłaty .

2. Na naszej stronie sprzedajemy bilety jedynie mających wieloletnią działalność i popularnych firm mające dobrej klasy i nowoczesne autokary.

3. Przewozy do większości europejskich miast.

Nasze mocne strony :

1. Wortal turystyczny należy do biura MAX działający już dwadzieścia pięć lat na rynku zapewniając profesjonalizm i szybką obsługę.

2. Atrakcyjne ceny bez żadnych dodatkowych opłat.

3. Prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych sprawdzonych przewoźników, kupić można na naszej stronie bądź w jednym z naszych biur podróży.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, oraz imprezy first minute i last minute na wspaniały urlop.