Tanie bilety lotnicze i autokarowe

tel. 00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter

Autokarem do Holandii

Wyszukiwarka biletów autokarowych on-line

Miasto wyjazdu

Miasto przyjazdu

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)
Jak wyszukać aktualne połączenia do Holandii

Na początku proszę wybrać z listy miasto wyjazdu oraz miasto przyjazdu wpisując pierwsze trzy liter następnie wybieramy datę wyjazdu ilość pasażerów oraz rodzaj biletu. Po naciśnięciu szukaj pokarzą się dostępne w sprzedaży bilety autokarowe do Holandii w dwóch systemach.

  • Przewozy so Holandii
  • Regularne połaczenia do Holandii

Dla polskich firm przewozowych jest to bardzo ważny kierunek (realizowanych jest wiele połączeń z miast w Polsce do Holandii) - ilość połączeń oraz ceny za bilet autokarowy są różne w zależności od przewoźnika dlatego warto dokładnie sprawdzić ceny w dwóch systemach dostępnych w naszym portalu. Można również sprawdzić aktualne ceny za bilet lotniczy.

Lista miast w Holandii do których są połączenia z Polski

Amsterdam - przewozy międzynarodowe do Amsterdamu proponuje wiele polskich firm przewozowych, praktycznie z każdego większego miasta w Polsce można wyszukać połączenie w naszym systemie. Przykładowa cena biletu promocyjnego z wyjazdem z Katowic to 245 złotych.
Apeldoorn - średniej wielkości miasto zlokalizowane w centralnej części kraju. Orientacyjne ceny biletów wyjazd większych miast : Białystoku 289 zł, Bielsko-Biała 214 zł, z Cieszyna 214 zł, z Opola 204 zł.
Arnhem - jest to dość duże miasto we wschodniej części Holandii, na brzegu rzeki Ren, ceny za przejazd autokarem z miast w Polsce oscylują w granicach 250 - 300zł.