Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Poznaj ofertę polskich firm przewozowych i zakup bilet autobusowy na połączenie Izbicko Drezno. Na naszym wortalu internetowym są dwa znane w internecie systemy do biletów autokarowych wybierając w górnej części odpowiedni przycisk zobaczyć dostępne międzynarodowe połączenia najlepszych polskich firm transportowych i w kilka chwil kupić bilet. Wyszukiwarka biletów jest prosta w obsłudze po lewej stronie proszę kliknąć na System voyager czerwony przycisk tu znajdziesz Globtourist, Rudnik Tumay ewentualnie niebieski tak aby sprawdzić ceny Eurobus - Eurolines, Superpol, Ecolines.. Po wybraniu zostaną przedstawione aktualne połączenia na wyszukany kierunek Izbicko Polska - Drezno Niemcy.

Kupiony u nas bilet możesz w każdym czasie zwrócić lub zmienić (przejdź do odpowiedniej zakładki na górze : podgląd biletu, zmiany na bilecie, zwrot biletu) oczywiście wybierając odpowiedni system zakupu on-line w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego to niestety dalsze koszty, wskutek tego należy przed zakupem winno się przejrzeć, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość pasażerów, jaki bilet oraz dane osobowe. Proces zakupu trwa od kilku do kilkunastu minut ostatni etap to wybranie sposobu płatności. Kilka chwil po zakupie na podany e-mail otrzymasz link, proszę na niego kliknąć i wydrukować na działającej drukarce.

Bilet autokarowy Izbicko Drezno powinno się sprawdzić w każdym z systemów, każdy z przewoźników ma zupełnie inne ceny biletu na tej samej trasie, dlatego warto poświęcić trochę czasu i kupić najtańszy bilet.

W sytuacji kiedy masz pytania, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, można skontaktować się telefonicznie na numer który znajdą Państwo u góry serwisu ewentualnie wysłać na naszą skrzynkę e-maila bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpiecznej transakcji finansowej .

2. Sprzedajemy bilety autokarowe wyłącznie cenionych i popularnych firm oferujących jedynie wysoki standard świadczonych usług.

3. Przewozy do większości europejskich miast.

Co nas wyróżnia :

1. Wortal turystyczny należy do biura MAX działający już dwadzieścia pięć lat na rynku zapewniając profesjonalizm i szybką obsługę.

2. Gwarancja najniższych cen.

3. Możliwość porównania cen biletów autokarowych wielu firm przewozowych, można zakupić w naszych portalach zapraszamy również do naszych placówek.

Oprócz tego ubezpieczeń, biletów lotniczych oraz imprez turystycznych.