Tanie bilety lotnicze i autokarowe

CallCenter
Sprawdź aktualną ofertę polskich firm przewozowych aby nabyć bilet po atrakcyjnej cenie Izbicko Konstancja. Na pierwszej stronie serwisu znajdują się dwa nowoczesne systemy w których jest możliwość w dowolnym czasie sprawdzić proponowane przez system połączenia renomowanych i znanych firm i kupić bilet w kilka minut. Korzystanie nie jest trudne górnej części po lewej naciśnij System voyager czerwony przycisk tu znajdziesz Globtourist, Rudnik Tumay albo niebieski zobaczą Państwo ofertę Biacomex, Sokół, Elabus.. Dalej będzie przedstawiona tabelka z datami godzinami i cenami na konkretny kierunek Izbicko Polska - Konstancja Niemcy.

Bilet autokarowy zakupiony ww portalu może być w dowolnym momencie zwrócony lub zmieniony (wystarczy wybrać odpowiednia zakładkę w górnym menu : zmiany na bilecie, podgląd biletu, zwrot biletu) wybierając system w którym zakupiono bilet w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego jest operacją płatną, z tej przyczyny prosimy dokładnie przejrzeć, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ile osób, jaki bilet oraz dane osobowe. Czas zakupu biletu może potrwać do kilku minut w końcowym etapie należy wybrać sposób dokonania płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail zostanie wysłany link, proszę na niego kliknąć i wydrukować np. na drukarce laserowej albo laserowej bilet.

Bilet autokarowy Izbicko Konstancja proszę sprawdzić w dostępnych dwóch systemach, każdy z przewoźników ma różne ceny za bilet na tą samą trasę, tak więc należało by sprawdzić dokładnie ceny aby kupić najtaniej.

Na każde pytanie związane z biletami autokarowymi, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć, można skontaktować się telefonicznie na numer podany w górnej części systemu lub wysłać maila na adres pocztowy bilety@24lastminute.pl.

Zapewniamy :

1. Bezpieczeństwa w trakcie dokonana zapłaty .

2. Nasza firma oferuje bilety tylko najlepszych i mających dobrą opinie mające dobrej klasy i nowoczesne autokary.

3. Przewozy do większości europejskich miast.

Nasze atuty :

1. Nasze biuro już ponad dwadzieścia lat istnieje na polskim rynku turystycznym zapewniając profesjonalizm i szybką obsługę.

2. Atrakcyjne ceny bez żadnych dodatkowych opłat.

3. Posiadamy na sprzedaż bilety renomowanych firm transportowych, kupić można na naszej stronie bądź w jednym z naszych biur podróży.

Poza tym ubezpieczeń, wycieczek, imprez na wakacje oraz bilety lotnicze i promowe.