Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Szukasz taniego przejazdu sprawdź aktualne połączenia i kup w atrakcyjnej cenie bilet autokarowy Jędrzejów Rottweil. Posiadamy kilka portali i w każdym dostępne są dwa systemy w których po ustawieniu parametrów szukania sprawdzić proponowane przez system połączenia liczących się firm oferujących przewozy i kupić bilet w kilka minut. Obsługa jest bardzo prosta górnej części po lewej naciśnij przycisk czerwony Voyager i tutaj znajdują się takie firm : Interbus, Sindbad na hiperłącze niebieski przycisk i tutaj mamy : Polonia Transport, Deutsche Touring, Visitor.. Po wybraniu zostaną przedstawione aktualne połączenia na wyszukany kierunek Jędrzejów Polska - Rottweil Niemcy.

Autokarowy bilet kupiony na naszej stronie www może być w dowolnym momencie zwrócony lub zmieniony (wystarczy wybrać odpowiednia zakładkę podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) trzeba przejść do odpowiedniego systemu - w którym kupiono bilet w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego wiąże się z dodatkowymi kosztami, z tej przyczyny prosimy dokładnie przejrzeć, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość uczestników, rodzaj biletu oraz inne dane. Zakup biletu to kilka minut w ostatnim kroku podają państwo jak chcą dokonać płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail otrzymasz link, proszę na niego kliknąć i wydrukować np. na drukarce laserowej albo laserowej bilet.

Bilet autokarowy Jędrzejów Rottweil proszę sprawdzić w dostępnych dwóch systemach, każdy z przewoźników ma inne ceny biletów na ten sam kierunek, więc jest wskazane stracić trochę czasu i nabyć tani bilet.

Na każde pytanie związane z biletami autokarowymi, nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą, można skontaktować się telefonicznie na numer który znajdą Państwo u góry serwisu albo napisać e-mail na nasz adres bilety@24lastminute.pl.

Gwarantujemy :

1. Bezpiecznej transakcji finansowej przeprowadzonej za pomocą naszej wyszukiwarki sprzedaży biletów on-line.

2. Sprzedajemy bilety autokarowe tylko najlepszych i mających dobrą opinie mające dobrej klasy i nowoczesne autokary.

3. Najlepsze ceny biletów na przywozowy do miast w Europie.

Nasze mocne strony :

1. Wortal turystyczny należy do biura MAX działający już dwadzieścia pięć lat na rynku zapewniamy fachowość - wieloletnie doświadczenie pracowników.

2. Ceny jak u przewoźnika.

3. Proponujemy tylko i wyłącznie bilety znanych przewoźników, zakup można dokonać przez nasze portale albo w naszych biurach w województwie śląskim.

Jednocześnie sprzedaż on-line ubezpieczeń, wycieczek, imprez na wakacje oraz bilety lotnicze i promowe.