Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Zobacz ofertę krajowych przewoźników oferujących przewozy międzynarodowe i kup okazyjnie bilet na wyjazd Kalisz Landshut. Także w tym portalu dostępne są dwie znane platformy za pomocą których jest możliwość w dowolnej chwili wyszukać dzisiejsze relacje autokarowe najlepszych polskich firm transportowych i zakupić bilet na przejazd. Wyszukanie ofert jest proste po lewej stronie proszę kliknąć na Voyager czerwony przycisk tutaj są Europa Travel, Retman na hiperłącze niebieski przycisk i tutaj mamy : Polonia Transport, Deutsche Touring, Visitor.. Później zostaną podane w formie tabeli dokładne informacje o dostępnych połączeniach Kalisz Polska - Landshut Niemcy.

Bilet zakupiony w naszym wortalu możesz w każdym czasie zwrócić lub zmienić (przejdź do odpowiedniej zakładki podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) oczywiście wybierając odpowiedni system zakupu on-line w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego niestety to kolejne wydatki, wobec tego przed przejściem do procedury płatności trzeba pieczołowicie sprawdzić, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość pasażerów, typ biletu oraz pozostałe dane. Czas zakupu biletu może potrwać do kilku minut na końcu proszę wybrać sposób płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail dostaną Państwo odsyłacz tzw. link, który trzeba otworzyć i wydrukować na obojętnie jakiej drukarce.

Bilet autokarowy Kalisz Landshut warto zobaczyć w dwóch wyszukiwarkach, gdyż każda firma oferująca przewozy ma zupełnie inne ceny biletu na tej samej trasie, toteż powinno się sprawdzić wszystkie dostępne oferty.

Jeśli masz pytania, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć, można do nas zadzwonić na podany w górnej części numer ewentualnie wysłać na naszą skrzynkę e-maila bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpiecznej transakcji finansowej dokonywanej z wykorzystaniem naszego systemu.

2. W portalu kupisz bilet autokarowy samych dobrze znanych i często sprzedawanych firm przewozowych oferujących jedynie wysoki standard świadczonych usług.

3. Przewozy do większości europejskich miast.

Co nas wyróżnia :

1. Właściciel portalu Biuro Podróży MAX jest ponad 25 lat na rynku turystycznym zapewniając profesjonalizm i szybką obsługę.

2. Najlepsze ceny w internecie.

3. Proponujemy tylko i wyłącznie bilety znanych przewoźników, kupić można na naszych stronach internetowych albo biurze turystycznym.

Poza tym ubezpieczeń, zagraniczne oferty wakacyjne a także biletów lotniczych.