Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Przejrzyj aktualne połączenia największych polskich firm przewozowych aby nabyć bilet po atrakcyjnej cenie Kluczbork Hamburg. Posiadamy kilka portali i w każdym są dwa najlepsze systemy gdzie wybierając odpowiednie parametry wyszukiwania przejrzeć obecne trasy międzynarodowe najlepszych firm oferujący przewozy międzynarodowe i w kilka chwil kupić bilet. Obsługiwanie nie jest skomplikowane aby wybrać system proszę kliknąć na przycisk czerwony Voyager i tutaj znajdują się takie firm : Interbus, Sindbad a niebieski i sprawdzić trasy Ecolines, Zawadzkie, Evatrans.. Dalej będzie przedstawiona tabelka z datami godzinami i cenami na konkretny kierunek Kluczbork Polska - Hamburg Niemcy.

Bilet który u nas został kupiony można zawsze zmienić lub oddać (wystarczy wybrać odpowiednia zakładkę w górnej części : zwrot biletu, zmiany na bilecie oraz podgląd biletu) w tym wypadku proszę wybrać odpowiedni system w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego niestety to kolejne wydatki, dlatego też przed ostatecznym zakupem należy pieczołowicie sprawdzić, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość uczestników, typ biletu oraz pozostałe dane. Proces zakupu trwa od kilku do kilkunastu minut na końcu proszę wybrać sposób płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail zostanie wysłany link, proszę na niego kliknąć i wydrukować na obojętnie jakiej drukarce.

Bilet autokarowy Kluczbork Hamburg powinno się sprawdzić w każdym z systemów, bo każda firma przewozowa może mieć inne ceny biletów na ten sam kierunek, toteż powinno się sprawdzić wszystkie dostępne oferty.

Mają Państwo pytania, nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą, można do nas zadzwonić na podany w górnej części numer ewentualnie wysłać na naszą skrzynkę e-maila bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpiecznej transakcji finansowej dokonywanej z wykorzystaniem naszego systemu.

2. Prowadzimy sprzedaż biletów jedynie znanych i renomowanych przewoźników oferujących jedynie wysoki standard świadczonych usług.

3. Przewozy do większości europejskich miast.

Co nas wyróżnia :

1. Właściciel portalu Biuro Podróży MAX jest ponad 25 lat na rynku turystycznym nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie na rynku turystycznym.

2. Ceny takie same jak u firmy przewozowej.

3. Proponujemy tylko i wyłącznie bilety znanych przewoźników, www.24bilety.pl oferuje sprzedaż on-line względnie w którymś z naszych biur turystycznych.

Jednocześnie sprzedaż on-line ubezpieczeń, wycieczek, imprez na wakacje oraz bilety lotnicze i promowe.