Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Przeznacz parę chwil aby zobaczyć naszą ofertę połączeń autokarowych i zakup bilet autobusowy na połączenie Kluczbork Heidelberg. Na naszym wortalu internetowym znajduje się wyszukiwarka z dwoma popularnymi systemami w których można w każdej chwili posprawdzać oferowane połączenia międzynarodowe czołowych firm transportowych w naszym kraju i zakupić bilet na przejazd. Obsługiwanie nie jest skomplikowane górnej części po lewej naciśnij Voyager czerwony przycisk tutaj są Europa Travel, Retman czy też niebieski link aby przeglądnąć ofertę Orbis Transport, Agat, Polonia Transport.. Wtedy będzie pokazany formularz w którym będą zawarte informacje o wyjeździe Kluczbork Polska - Heidelberg Niemcy.

Bilet zakupiony w naszym wortalu można w dowolnej chwili zamienić lub zwrócić (służą do tego odpowiednie zakładki podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) proszę pamiętać o wybraniu odpowiedniego systemu w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego jest operacją płatną, tak więc przed dokonaniem zakupu powinno się rzetelnie przejrzeć, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ile osób, rodzaj biletu oraz inne dane. Czas zakupu biletu może potrwać do kilku minut w ostatnim kroku podają państwo jak chcą dokonać płatności. Po dokonaniu zakupu na podany przez Państwa adres mail zostanie wysłany link, proszę na niego kliknąć i wydrukować na drukarce igłowej lub laserowej bilet autokarowy.

Bilet autokarowy Kluczbork Heidelberg warto zobaczyć w dwóch wyszukiwarkach, każda firma przewozowa posiada zupełnie inne ceny biletu na tej samej trasie, wobec tego należy przeznaczyć niewielką ilość czasu aby kupić okazyjnie bilet.

W sytuacji kiedy masz pytania, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć, można do nas zadzwonić na podany w górnej części numer czy też napisać do nas na adres bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpieczeństwa w trakcie dokonana zapłaty wykonywanej w naszym systemie.

2. Nasza firma oferuje bilety wyłącznie cenionych i popularnych firm mające dobrej klasy i nowoczesne autokary.

3. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny biletów autokarowych w całej Europie.

Dlaczego warto nam zaufać :

1. Biuro podróży MAX to znana marka na rynku gwarantując pomoc w wyborze najlepszej oferty.

2. Niskie ceny takie jak u przewoźnika bez prowizji.

3. Proponujemy tylko i wyłącznie bilety znanych przewoźników, można kupić na jednej z naszych stron www czy w placówkach rozlokowanych na śląsku.

Na dodatek sprzedaż ubezpieczeń, również oferty wypoczynkowe, wycieczki i bilety lotnicze.