Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Poświęć kilka minut na sprawdzenie oferty polskich przewoźników i kup w atrakcyjnej cenie bilet autokarowy Kluczbork Mainz. Również u nas znajdują się dwa nowoczesne systemy klikając na odnośniki na górze można w dowolnym momencie prześledzić dostępne połączenia wszystkich polskich firm przewozowych i nabyć on-line bilet autokarowy. Wyszukiwarka biletów jest prosta w obsłudze w lewej górnej części proszę nacisnąć Voyager czerwony przycisk tutaj są Europa Travel, Retman ewentualnie niebieski przycisk i mogą się pojawić trasy : Intercars, Eurolines, Polmar.. Po kliknięciu przedstawione będą obecne trasy wraz z cenami na szukany kierunek Kluczbork Polska - Mainz Niemcy.

Bilet który u nas został kupiony można zawsze zmienić lub oddać (trzeba tylko zaznaczyć zakładkę podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) wybierając system w którym zakupiono bilet w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego niestety to kolejne wydatki, wobec tego przed przejściem do procedury płatności trzeba pieczołowicie sprawdzić, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość pasażerów, jaki bilet oraz dane osobowe. Kupno biletu autokarowego powinno nie trwać dłużej niż kilka minut w ostatnim kroku podają państwo jak chcą dokonać płatności. Kilka chwil po zakupie na podany e-mail dostaną Państwo odsyłacz tzw. link, proszę na niego kliknąć i wydrukować na działającej drukarce.

Bilet autokarowy Kluczbork Mainz warto zobaczyć w dwóch wyszukiwarkach, każdy przewoźnik ma inne ceny biletów na ten sam kierunek, tym samym jest pożądane aby skrupulatnie sprawdzić oferowane połączenia.

Jeśli masz pytania, na każde z chęcią odpowiemy, jest możliwość kontaktu telefonicznego na telefon umieszczony w górnej części strony lub wysłać maila na adres pocztowy bilety@24lastminute.pl.

Gwarantujemy :

1. Bezpieczeństwo dokonanej transakcji finansowej .

2. Nasza firma oferuje bilety wyłącznie cenionych i popularnych firm proponujący tylko najwyższą jakość usług.

3. Najlepsze ceny biletów na przywozowy do miast w Europie.

Nasze mocne strony :

1. Właściciel portalu Biuro Podróży MAX jest ponad 25 lat na rynku turystycznym pracownicy posiadają duże doświadczenie.

2. Ceny takie same jak u firmy przewozowej.

3. Proponujemy tylko i wyłącznie bilety znanych przewoźników, kupić można w naszym portalu zapraszamy również do naszych placówek.

Poza tym ubezpieczeń, zagraniczne oferty wakacyjne a także biletów lotniczych.