Tanie bilety lotnicze i autokarowe

00 48 77 555 41 80
pn-sob 9:00-21:00 nd 10:00-21:00
CallCenter
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dostępnej oferty naszych polskich firm i kup bilet po najniższej cenie Łódź Krefeld. W naszym serwisie są dwa znane w internecie systemy do biletów autokarowych klikając na odnośniki na górze można w dowolnym momencie przejrzeć obecne trasy międzynarodowe liczących się firm oferujących przewozy i w kilka chwil kupić bilet. Dostępne systemy są proste w obsłudze w lewej górnej części proszę nacisnąć czerwony link gdzie przedstawione są trasy Sindbada, Interbus, Bartuś albo niebieski link i pojawi się tabelka z połączeniami Europa Express, Ela Bus, Intercars.. Po wybraniu zostaną przedstawione aktualne połączenia na wyszukany kierunek Łódź Polska - Krefeld Niemcy.

Bilet autokarowy zakupiony ww portalu możesz w każdym czasie zwrócić lub zmienić (przeznaczone są do tego zakładki podgląd na bilecie, zmiany lub zwrot) trzeba przejść do odpowiedniego systemu - w którym kupiono bilet w którym dokonano zakupu. Każda zmiana na bilecie lub zwrot biletu autokarowego wiąże się z dodatkowymi kosztami, w związku z tym zanim dokonają Państwo zakupu jest konieczne uważne sprawdzić, czy wszystko się zgadza odnośnie terminu wyjazdu, ilość uczestników, rodzaj biletu oraz inne dane. Czas zakupu biletu może potrwać do kilku minut w końcowym etapie należy wybrać sposób dokonania płatności. Kilka chwil po zakupie na podany e-mail zostanie wysłany link, należy go otworzyć klikając na niego i wydrukować w dowolnym miejscu na drukarce.

Bilet autokarowy Łódź Krefeld powinno się sprawdzić w każdym z systemów, każdy z przewoźników ma inne ceny biletów na ten sam kierunek, zatem najlepiej posprawdzać wszystkie dostępne na dany termin wyjazdy.

Mają Państwo pytania, na każde z chęcią odpowiemy, można skontaktować się telefonicznie na telefon umieszczony w górnej części strony albo napisać e-mail na nasz adres bilety@24lastminute.pl.

Dajemy gwarancje :

1. Bezpieczeństwo dokonanej transakcji finansowej wykonywanej w naszym systemie.

2. Na naszej stronie sprzedajemy bilety jedynie znanych i renomowanych przewoźników proponujący tylko najwyższą jakość usług.

3. Najlepsze ceny biletów na przywozowy do miast w Europie.

Dlaczego warto nam zaufać :

1. Właściciel portalu Biuro Podróży MAX jest ponad 25 lat na rynku turystycznym gwarantując pomoc w wyborze najlepszej oferty.

2. Ceny jak u przewoźnika.

3. Prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych sprawdzonych przewoźników, www.24bilety.pl oferuje sprzedaż on-line albo biurze turystycznym.

Poza tym ubezpieczeń, biletów lotniczych oraz imprez turystycznych.